1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
  03846060870
  05352006008
Para Birimi Seçimi

                                         

      ÇÖMLEKDİYARI;  KAPADOKYA'NIN İNCİSİ, EL SANATLARI VE ÇANAK-ÇÖMLEK ÜRETİMİNİN ANAVATANI AVANOS'UN SEÇKİN ÇÖMLEK USTALARININ, ELİNDEN ÇIKAN BİRBİRİNDEN KALİTELİ ÜRÜNLERİN YANI SIRA, TEKNOLOJİK ARAÇLARLA MODERN İMALATHANELERDE ÇÖMLEK YAPIMINA EN UYGUN AVANOS TOPRAĞININ İŞLENMESİ İLE ELDE EDİLEN KALIP VE PRESS BASKI ÇÖMLEK ÜRÜNLERİNİ E-TİCARET YÖNTEMİYLE TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN HER BÖLGESİNE ULAŞTIRMAYI AMAÇLAYAN BİR E-TİCARET ŞİRKETİDİR.

                 ARTIK HERKESÇE BİLİNEN POPÜLER ÜRÜNLERİMİZİN YANINDA, YENİ FİKİRLER VE ÖZGÜN TASARIMLARLA ÇEŞİTLENDİRDİĞİMİZ GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZ İLE SİZLERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA VE MUTLULUĞUNUZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ.

                T.C. KÜLTÜR BAKANLIĞI RESMİ SANATÇI BELGELİ USTALARIMIZ,İŞİNİ SEVEN VE BENİMSEYEN PROFESYONEL EKİP ARKADAŞLARIMIZ,GÜVENİLİR VE ZAMANINDA TESLİMATA ÖNEM VEREN ANLAŞMALI KARGO ŞİRKETLERİ,ONLARCA SİPARİŞ TECRÜBESİ VE İŞ ORTAĞI REFERANSLARI;SATIŞ SONRASI DESTEK VE 7/24 ONLİNE MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE ÜRÜNLERİMİZİ HER KOŞULDA SİZLERE ULAŞTIRMA GAYRETİNDEYİZ.

                   SLOGANIMIZ: EN KALİTELİ ÜRÜNÜ, EN KISA SÜREDE, EN GÜVENLİ YÖNTEMLE SİZLERE ULAŞTIRMAKTIR.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.