1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
  03846060870
  05352006008
Para Birimi Seçimi

WEB SİTEMİZ SSL SERTİFİKASYON SİSTEMİ İLE EN ÜST SEVİYEDE KORUNMAKTADIR.

- SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL sertifikası olan sitelerde, girmiş olduğunuz bilgiler, sunucuya iletilirken şifrelenmiş şekilde iletilir. Böylece transfer sırasında 3. şahısların bu bilgilere erişimi engellenmiş olur.

Bir sitenin SSL sertifikası olup olmadığını tarayacının adres çubuğundan anlayabilmekteyiz. SSL sertifikası olmayan standart sitelerde, site adresi http:// ile başlarken, SSL sertifikası olan sitelerde https:// olarak başlamaktadır. Aşağıda SSL olan ve SSL olmayan iki sitenin tarayacıda nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz.

Eğer alışveriş yaptığınız sitede SSL sertifikası yoksa, o siteden kesinlikle alışveriş yapmayın.
SSL sertifikası olan site
SSL sertifikası olmayan site 


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.